• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Wader

Wader-Woźniak jest wiodącym polskim producentem zabawek z tworzyw sztucznych. Niebiesko-żółty znak Wader na zabawkach – cieszy się zaufaniem rodziców od 30 lat! Jest gwarancją, jakości, bezpieczeństwa i wytrzymałości.

Ryszard Woźniak zaczął produkować pierwsze zabawki już w latach 60. ubiegłego wieku. W 1990 roku powstała firma „Wader-Woźniak sp. z o.o.” jako joint-venture dwóch rodzinnych firm – niemieckiej „Hermann Wader Spielwarenfabrik” oraz polskiego zakładu rzemieślniczego, którego twórcą był Ryszard Woźniak. W 2012 r. niemiecka firma ogłosiła upadłość, a rodzina Woźniaków wykupiła udziały partnerów w przedsiębiorstwie i firma Wader-Woźniak i stała się przedsiębiorstwem w 100% polskim, z fabryką w Dąbrowie Górniczej.

Proszę zwrócić uwagę na fakt, że niemiecki znak Wader Quality Toys został zakupiony przez firmę Polesie do Republiki Białoruskiej, gdzie produkują zabawki Wader Quality Toys and Polesie. Nie są one w żaden sposób związane z polskim producentem Wader-Woźniak z niebiesko-żółtym logo WADER. 

Szybka wysyłka

Większość asortymentu wysyłamy w ciągu 48 godzin

14 dni na odstąpienie od umowy

Bezpieczne zabawki

Bezpieczne zakupy

14 dni na odstąpienie od umowy

Bezpieczne zabawki

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

  • Sklep zamknięty

Przepraszamy. Sklep jest w trakcie ulepszania.
Wracamy wkrótce!

kontakt@bocianet.pl