• O nas

Bocianet - wspieramy wyobraźnię

 

Bocianet powstał z zamiłowania do wspierania prawidłowego rozwoju dzieci. Naszą misją, a zarazem mottem jest wspieranie dziecięcej wyobraźni, rozwoju i nauki poprzez zabawę tzw. free play. Chcemy promować dzieciństwo pełne dobrych wrażeń i doświadczeń, które objawia się w prawdziwym życiu, a nie na ekranach telefonów, czy komputerów. 

Bocianet sprzedaje zabawki Kid powered - w wolnym tłumaczeniu to zabawki, które napędzane są siłą mięśni dzieci lub po prostu służą do zabawy dzieciom. 99% produktów w naszym sklepie to właśnie zabawki Kid powered - bez baterii. 

Wiemy też, że dobre zabawki to takie, które przetrwają próbę czasu i będą rosły razem z dzieckiem. Dobre zabawki to takie, które pomagają dziecku się rozwijać i poznawać świat przez cały okres dorastania. Wybierając zabawki dla dzieci warto, a nawet trzeba stawiać na jakość, a nie ilość.

Dlatego też bezpieczeństwo i jakość są dla nas najważniejsze. Wybraliśmy najlepsze krajowe i zagraniczne, sprawdzone marki (oznakowania CE). Ponadto uwielbiamy prostotę, estetykę i wysoką jakość produktów. Stawiamy na naturalne materiały dlatego większość artykułów w naszej ofercie to zabawki wykonane z drewna.

 

Sterta niepotrzebnych zabawek, które rzucane są z kąta w kąt. Góra, która wielkością przypomina Mount Everest. Doskonale rozumiemy ten problem, z którym boryka się większość rodziców. Dlatego w naszej ofercie znajdują się niezastąpione zabawki open-ended. Jedna rzecz, a wiele możliwości. Wystarczy pobudzić wyobraźnię i można bawić się godzinami. Open-ended to zabawki, które można wykorzystywać na wiele sposobów i łączyć je między sobą. 

 

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego też stale poszerzamy asortyment i staramy się, aby oferta była różnorodna. Oprócz niezastąpionych zabawek open-ended znajdziesz także zabawki closed-ended; zabawki edukacyjne, zręcznościowe, puzzle, sortery, układanki i gry planszowe.

  • Sklep zamknięty

Przepraszamy. Sklep jest w trakcie ulepszania.
Wracamy wkrótce!

kontakt@bocianet.pl