• Dostawa

KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY PRODUKTU

 

 Przesyłka kurierska i paletowa
 (Taryfy zależą od wielkości i wagi produktów)
 Cena brutto
 Paczka S   13,99 zł
 Paczka M   39,99 zł
 Paczka L   61,50 zł
 Paczka XL   85,00 zł
 Paleta S  135,00 zł 
 Paleta XL  235,00 zł

Czas realizacji zamówienia (wysłania) to przy większości asortymentu 2 dni robocze liczone od momentu zaksięgowania wpłaty.

1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
2. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej kosztów dostawy oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.
3. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy Produktu:
3.1. Przesyłka kurierska.
3.2. Przesyłka paletowa.
4. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 50 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 50 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
4.1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.