Nie jest żadną tajemnicą, że częste picie wody pozytywnie wpływa na organizm. Ten życiodajny płyn pozwala pozbyć się z ciała wszelkiego rodzaju toksyn, a regularne jego spożywanie poprawia samopoczucie i wspomaga pracę wszystkich narządów. Wiele osób decyduje się na wodę butelkowaną. Jednak takie rozwiązanie generuje tony plastiku, nie jest więc ekologiczne. Dużo lepszym wyjściem jest zaopatrzenie się w filtr wody Osmoza RO Pad. To kompaktowe i łatwe w użyciu urządzenie sprawi, że spożywanie wody będzie tak przyjemne, jak jeszcze nigdy wcześniej.

Filtr wody Osmoza RO Pad — czym się wyróżnia?

Co takiego wyjątkowego jest w filtrze wody RO Pad? Przede wszystkim, jest to niezwykle kompaktowe urządzenie, które doskonale sprawdzi się nawet w najmniejszej kuchni. Sam, jako posiadacz dosyć ciasnego pomieszczenia, martwiłem się, czy dam radę gdzieś “wcisnąć” ten filtr. Moje obawy były jednak bezpodstawne. Co ważne, urządzenie równie dobrze spełnia swoje funkcje zarówno w pozycji leżącej, jak i stojącej. Pozwala to więc na bezproblemowe schowanie go pod meblami.

Kolejną istotną zaletą, jaką posiada ten filtr wody, jest brak pojemnika magazynującego wodę. Jej produkcja oraz oczyszczanie jest przeprowadzane automatycznie, natychmiast po otwarciu wylewki. Urządzenie zostało wyposażone w wysokowydajną pompę. Dzięki temu cały proces filtracji przebiega niesamowicie sprawnie i stabilnie. RO Pad produkuje niezwykle czystą i smaczną wodę. Wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia są od razu usuwane od kanalizacji. Sprawia to, że bez problemu można pić wodę od razu z kranu, bez konieczności jej wcześniejszego gotowania.

Filtr wody RO Pad — skuteczny system filtracji

Tym, co wyróżnia filtr wody RO Pad od innych tego typu urządzeń, jest zaawansowany system filtracji, który pozwala na niemal stuprocentowe pozbycie się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń z wody. Urządzenie jest tanie w eksploatacji. Filtry nie są drogie, a ich wymiana następuje co 6 miesięcy. Co ważne, bez problemu można dokonać jej samodzielnie.

Filtracja wody w urządzeniu RO Pad przebiega w trzech etapach. Najpierw woda przechodzi przez wkład piankowy, który zatrzymuje drobinki większe niż 5 mikronów. Kolejnym etapem jest wkład węglowy. Węgiel, który znajduje się w zbiorniku, z dużą łatwością usuwa wszelkie zanieczyszczenia chemiczne, takie jak chlor, fluorki, czy detergenty. Ostatnim, najważniejszym procesem, jest filtracja wody przez dwie membrany osmotyczne. Na tym etapie z wody usuwanych jest od 90 do 99,8 procent wszelkich zanieczyszczeń. Tak przygotowana woda trafia prosto do wylewki.

Co bardzo ważne, filtr wody RO Pad jest w pełni bezpieczny dla użytkownika. Komputer, sterujący całym procesem filtracji, jest podłączony do płytki antyzalaniowej. Po wykryciu najmniejszej ilości wody, urządzenie automatycznie odcina dopływ surowej wody i informuje o nieprawidłowym działaniu. System informuje użytkownika również o braku wody, czy zbyt dużym ciśnieniu. Decydując się na RO Pad, użytkownik otrzymuje więc gwarancję bezpieczeństwa i może cieszyć się zdrową, czystą wodą prosto z kranu.