Przez wiele lat alkomaty były używane praktycznie tylko przez policję. Dziś sytuacja wygląda nieco inaczej. Coraz częściej w sprzęty te zaopatrują się osoby prywatne, które chcą mieć pewność, że  wsiadają za kierownicę wyłącznie w stanie trzeźwości. Na rynku dostępny jest szeroki wybór alkomatów osobistych o różnych parametrach. Jednym z najpopularniejszych modeli jest alkomat Alcofind AF-35 wyposażony w zaawansowany sensor elektrochemiczny. Sprzęt ten doskonale spełnia swoje zadania i dostarcza w pełni wiarygodne wyniki. A to tylko część jego zalet!

Alkomat AF-35 marki Alcofind – dlaczego warto?

Alkomat AF-35 to produkt najwyższej jakości wyprodukowany przez popularną, koreańską markę Alcofind. Wyposażony jest on w solidny sensor elektrochemiczny, dzięki czemu dostarcza bardzo dokładne pomiary. Cechuje się niewielkimi wymiarami, dlatego niemal zawsze można mieć go przy sobie. Bez problemu umieścisz go w plecaku, torbie czy nawet kieszeni. Ponadto alkomat Alcofind AF-35 ma wiele ciekawych funkcji. Przede wszystkim zapamiętuje 10 ostatnich pomiarów. Jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Ponadto wykonany jest z solidnych materiałów, cechujących się trwałością, wytrzymałością i wysoką odpornością na działanie różnorodnych niekorzystnych czynników. Ogromną zaletą alkomatu AF-35 jest również fakt, iż posiada on czytelny, podświetlany wyświetlacz LCD, na którym z łatwością można sprawdzić wyniki badań. Dużym plusem tego urządzenia jest także cena. Decydując się na jego zakup, nie musisz martwić się wielkimi wydatkami, a jednocześnie masz pewność, że otrzymasz sprzęt o wysokim standardzie. Co ciekawe, alkomat Alcofind AF-35 sprawdza się niemal równie dobrze, co urządzenia ze znacznie wyższej półki.

Alkomat Alcofind AF-35 – świetny pomysł na prezent dla każdego kierowcy

Alkomat AF-35 to idealny pomysł na prezent dla każdego kierowcy. Doskonale sprawdzi się jako upominek dla taty, brata, męża czy przyjaciela. Z pewnością pozytywnie zaskoczy on obdarowanego kierowcę i wywoła uśmiech na jego twarzy. Będzie to bardziej oryginalny prezent niż skarpetki, perfumy czy portfel. Alkomat Alcofind AF-35 to praktyczny upominek, który zadba o bezpieczeństwo obdarowanego!

Alcofind AF-35 – alkomat cieszący się świetnymi opiniami

Alkomat Alcofind AF-35 to produkt wysokiej jakości, który nieustannie zyskuje na popularności. Cieszy się on świetnymi opiniami użytkowników. Chętnie kupowany jest nie tylko przez osoby indywidualne, ale również właścicieli firm, którzy muszą kontrolować stan trzeźwości swoich pracowników.

Za co ceniony jest alkomat Alcofind AF-35? Przede wszystkim za swoją dokładność, precyzję i szybkie działanie. Ponadto chwalony jest za łatwą obsługę i doskonałe parametry. Spełnia on oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jest niemal bezawaryjny i cechuje się długą żywotnością. Dodatkowo jego cena jest w pełni adekwatna do jakości. Kupując go, masz pewność, że nie przepłacasz. Ponadto nie musisz martwić się, że otrzymasz produkt fałszujący wyniki pomiarów.