Nowoczesna technologia jest czymś wspaniałym, o czym marzy większość z nas. Dzieje się tak, ponieważ każdy docenia to, jak najnowszy sprzęt potrafi pomóc nam w codziennym funkcjonowaniu. Do licznych zalet możemy też dodać rozrywkę oraz inne przyjemności. Wszystko to zapewniają doskonale skonstruowane nowoczesne telewizory. Idealnym tego przykładem będzie telewizor TCL 65C825, którego recenzję znajdziesz czytając poniższy artykuł.

 

Czym wyróżnia się TCL 65C825?

 

Liczne testy telewizora TCL 65C825 wskazują na to, że wykorzystuje on technologię „Mini LED”. Owa zaawansowana technologia Mini LED grupuje tysiące maleńkich diod LED w wielu strefach przyciemniania w tym 55-calowym modelu, wspierając warstwę kolorów oraz panel LCD. Zdolność OLED do wyświetlania szczegółów na niskim poziomie nawet na 0,001 nitów pozwala na ogromną ilość pauz, czy też przystanków w zakresie dynamicznym do szczytowej jasności około 700-1000 nitów, przy średnim poziomie jasności około 150 nitów. Warto, jednak wspomnieć o tak istotnej rzeczy, jak to, że prawie każdy panel ma teraz tę samą zdolność wyświetlania na niskim poziomie 0,001 nitów, podczas gdy jego średnia jasność jest ponad trzy razy większa niż OLED, osiągając ogólny zakres dynamiki. Mini LED TCL zapewnia stuprocentową objętość kolorów, co sprawia, że obraz jest wyświetlany na najwyższym możliwym poziomie. Tył telewizora pozostaje dość gruby w środkowej części, mogąc pomieścić przydatny tylny przetwornik basowy, podczas gdy na krawędziach cały telewizor ma tylko 23 mm grubości. Konfiguracja jest również przyjemnie łatwa dzięki jednoczęściowej podstawie połączonej czterema śrubami z samym dołem telewizora, a nie z tyłu, jak to zwykle bywa. Zdecydowanie ma to tę zaletę, że podczas podłączania podstawy można położyć telewizor na plecach, a nie na przodzie, co jest mniej uciążliwą procedurą i jest przy tym o wiele bardziej bezpieczne ze względu na zmniejszone ryzyko uszkodzenia sprzętu. Podstawka pozostawia panel telewizora 8 cm nad biurkiem, a szczelinę do podstawki wypełnia zintegrowany soundbar, owinięty modną szarą tkaniną i sygnowany marką Onkyo.

 

Telewizor TCL 65C825- Interesująca opcja

 

Liczne pozytywne opinie telewizora TCL 65C825 wskazują na to, że jego opcje nie zawodzą klientów. Najciekawszą z nich będzie bez dwóch zdań Android TV. Po połączeniu w sieć TCL oferuje interfejs Android TV korzystający z Androida 11, który, powinien zostać uaktualniony do Google TV jeszcze w tym roku, aby dodać jeszcze więcej funkcji, takich jak wyszukiwanie głosowe, lista obserwowanych i inteligentne sterowanie domem. Tymczasem dostępny jest ogromny zasób aplikacji na Androida kompatybilnych z telewizorem, a pilot TCL oferuje dedykowane przyciski dla Netflix, Stan, Amazon Prime i Disney+. Jest to niesamowicie funkcjonalna oraz innowacyjna opcja, która na pewno jest w stanie ułatwić oraz uprzyjemnić korzystanie z telewizora TCL 65C825. Ponadto wbudowany w system asystent Google będzie odpowiadał za wszelką pomoc w zrozumieniu systemu oraz jego późniejszej eksploatacji.