Czas na zasłużony relaks, w którego trakcie odpoczywasz i zapominasz o problemach dnia codziennego, jest potrzebny, abyś mógł cieszyć się życiową równowagą. Warto zadbać o to, by korzystać z rozrywki na najwyższym poziomie, jaką jesteś w stanie dopasować do swoich wymagań. Pomogą Ci w tym wielofunkcyjne urządzenia, jak wysokiej klasy telewizory. Zastanawiasz się, który z nich wybrać? W takim razie znajdująca się poniżej, przygotowana na temat modelu Philips 65OLED706 recenzja powstała między innymi z myślą o Tobie!

 

Philips 65OLED706 – recenzja. Solidne wykonanie i zapierający dech w piersiach ekran

 

Jednym z największych atutów jest w tym przypadku imponujący swoimi rozmiarami ekran o przekątnej 65 cali, matrycy OLED i częstotliwości odświeżania wynoszącej 120 Hz. Gdy dodamy do tego zgodność z formatem Dolby Vision, w rezultacie otrzymujemy płynny, niezwykle realistyczny obraz, który wręcz hipnotyzuje swoją głębią, natężeniem kolorów oraz szerokim kątem widzenia. Ten efekt został wzmocniony również dzięki procesorowi Philips P5, który pracuje w oparciu o algorytm sztucznej inteligencji i przetwarza materiały wizualne w sposób zbliżony do tego, w jaki robi to ludzki mózg. Niewiarygodne? Przeprowadzony z użyciem telewizora Philips 65OLED706 test to potwierdził! Dlatego ten model stanowi rozwiązanie, które doceni nie tylko kinoman, ale każdy, kto lubi oglądać seriale, filmy bądź muzyczne teledyski w najwyższej jakości.

 

Aby zapewnić Ci kompleksowe doświadczenia rodem z sali kinowej, sprzęt wyposażono w obsługę licznych formatów dźwięku, do których należy Dolby Atmos. Nie lubisz, gdy coś Ci umyka? W takim razie ucieszy Cię fakt, że urządzenie możesz podłączyć do głośników bezprzewodowych, ulokowanych w dowolnym pokoju. Opuszczenie pomieszczenia, w którym znajduje się telewizor już nie sprawi, że ominą Cię kluczowe kwestie wypowiadane przez bohaterów filmu, który akurat odtwarzasz! Philips 65OLED706 funkcjonuje dzięki systemowi Android, co czyni go narzędziem rozrywki o kompleksowym charakterze.

 

Philips 65OLED706 – test. Praktyczny charakter i doskonały wygląd

 

Ten sprzęt stanie się ozdobą każdego salonu. Smukła konstrukcja, nowoczesny design i starannie wyselekcjonowane materiały, których użyto do jego produkcji, zachwycają już z oddali. Wystawiane przez użytkowników modelu Philips 65OLED706 opinie podkreślają również to, jak uniwersalne ma on zastosowanie. Możesz grać na nim w gry, odtwarzać muzykę, korzystać z ulubionych aplikacji, przeglądać rozmaite strony internetowe czy oglądać seriale i filmy. Wszystko to przy zachowaniu najwyższej wygody.

 

Telewizorem sterujesz, korzystając z Asystenta Google lub Alexy – na własnych zasadach, dokładnie tak jak lubisz. Recenzowany model obsługuje Wi-Fi i Bluetooth. Sporą elastyczność producent zapewnił także w zakresie personalizacji, będziesz mógł bowiem samodzielnie zaprojektować wygląd ekranu głównego, umieszczając na nim wybrane przez siebie programy.

 

To znakomita inwestycja, której z pewnością nie będziesz żałował i która zagwarantuje Ci długie godziny wspaniałej zabawy bez konieczności opuszczania domowego zacisza!