Poszukiwanie idealnego telewizora nie musi spędzać Ci snu z powiek. Postaw na nowoczesne urządzenie, które spełni wymogi każdego domownika. Ciekawą propozycją jest telewizor PHILIPS 43PUS7956. To urządzenie pochodzi od znanej marki, która cały czas poszerza ofertę. Wydajny sprzęt będzie nam służył przez wiele lat, bez ryzyka awarii czy zakłóceń. Użytkowanie jest niezwykle łatwe, co także trzeba docenić. Sprawdźmy, jakie funkcje ma ten model telewizora.

 

Telewizor PHILIPS 43PUS7956 recenzja

 

Urządzenie sprawia, że akcja filmu przenosi się z ekranu do Twojego pokoju. Treść HDR doskonale się prezentuje. Nie zapominaj o technologii Ambilight, która wciąga nas w oglądanie ulubionych programów. Doskonały dźwięk jest zapewniony dzięki systemowi Dolby Atmos. Pasuje on do świetnego obrazu. Każda chwila, podczas której oglądasz telewizję, może stać się wyjątkowa. Wokół krawędzi TV producent umieścił inteligentne diody ledowe. Mają one za zadanie reagować na akcję na ekranie oraz emitować wciągający blask. Na długo pozostaje on w pamięci. Odbiorcy, którzy chociaż raz poznali technologię Ambilight,  przez długi czas pozostają jej wierni.

 

Telewizor PHILIPS 43PUS7956 opinie

 

Jak wyglądają opinie odbiorców? Znajdziesz mnóstwo pozytywnych opinii, co jest dodatkową zachętą do wyboru tego produktu. Każdy z nas wie, że wybranie telewizora nie zawsze jest łatwe. Jeśli postawisz na sprawdzony sprzęt z dobrymi opiniami, zyskasz pewność wysokiej jakości. Odbiorcy doceniają dźwięk i obraz niczym prosto z kina. Oglądany materiał wygląda i brzmi idealnie. Odzwierciedla on oryginalne intencje reżysera. Już teraz możesz skorzystać z przestrzennego dźwięku o prawdziwej głębi i wyrazistości.

 

Telewizor PHILIPS 43PUS7956 test

 

O czym jeszcze powinieneś wiedzieć? Telewizor 4K UHD Philips  jest zgodny z większością formatów HDR. Bez względu na to, czy grasz w grę, czy oglądasz film, docenisz lśniące, jasne i naturalne kolory na ekranie. Każdy gracz skorzysta z najnowszego złącza HDMI 2.1. Po rozpoczęciu gry telewizor przełącza się na ustawienie niewielkiego poziomu opóźnień. Istotne jest to, że VRR daje pewność gry szybkiej, płynnej i wciągającej. Dzięki temu poczujesz się tak, jakbyś naprawdę uczestniczył w grze. Rozgrywka dostarcza masę emocji. Głosowe sterowanie jest niezwykle wygodne dla odbiorców. W celu rozmowy z Asystentem Google trzeba nacisnąć przycisk na pilocie. W domu możesz sterować telewizorem lub urządzeniami kompatybilnymi z Asystentem Google. Usługa Alex pozwala Ci sterować telewizorem z użyciem tych urządzeń, które obsługują tę usługę.

 

Nowoczesny telewizor Philips doskonale urozmaici każde wnętrze. Z jego pomocą oddasz się rozrywce i wypoczynkowi w dowolnym momencie dnia i nocy. Telewizor 4K UHD Philips stanowi połączenie nowoczesnych technologii i wydajności. Dobre opinie na rynku dodatkowo zachęcają do wyboru tego produktu. Model tego typu doceni każdy, kto lubi inteligentne urządzenia w swoim domu. Liczne funkcjonalności dają domownikom sporo możliwości.