Zdecydowana większość z nas korzysta z telewizora w domu. Nie ma w tym nic zaskakującego. Wraz z postępem techniki i rozwoju technologii telewizory zagościły na dobre w naszych domach. Co jakiś czas stajemy jednak przed wyborem, jaki z nich kupić? Producenci wielu marek wypuszczają całą serię różnych modeli. Warto przed dokonaniem zakupu przemyśleć swoją decyzję, tym bardziej iż zazwyczaj telewizor jest zakupem na lata. Pragnę się podzielić z Tobą recenzją lg oled55b13la. Zapraszam do lektury.

 

LG OLED55B13LA recenzja

 

Kiedy przyglądamy się różnym telewizorom dostępnym na naszym rynku, możemy z łatwością dostrzec, że znajdziemy tam najrozmaitsze modele od sporej ilości producentów. Ja postanowiłem się przyjrzeć telewizorowi LG OLED55B13LA. To, co pierwsze rzuca się w oczy to przede wszystkim cena. W stosunku do swoich odpowiedników u innych producentów jest jednym z tańszych, co biorąc pod uwagę galopujące ceny i inflacje, z pewnością dla wielu ma spore znaczenie. Nie myślcie jednak, że w związku z tym jego jakość jest gorsza – zdecydowanie nie! Telewizor jest łatwy w obsłudze i ma bardzo doby stosunek jakości produktu do jego ceny. Kupując lg oled55b13la – test jego możliwości wydawał mi się czymś oczywistym, i muszę Ci szczerze przyznać, że się nie zawiodłem.

 

 

LG OLED55B13LA test

 

Słowo się rzekło i trzeba było przetestować ten telewizor. Co rzuca się w oczy? Po pierwsze przekątna ekranu to 55 cali. Moim zdaniem wystarczająco dużo, aby móc przyjemnie oglądać filmy, seriale czy kanały telewizyjne. Telewizor ten posiada błyszczącą matrycę, co niestety  sprawia, iż łatwo odbija się w nim światło, głównie jednak widać to wtedy gdy jest on wyłączony. Technologia OLED zastosowana tutaj sprawia, że jest duża głębokość czerni i kolorów. Obraz jest jasny i wyraźny. Częstotliwość odświeżania ekranu rzędu 120Hz prowadzi do tego, że obraz naprawdę dobrze wygląda i chodzi płynnie. Procesor znajdujący się w tym telewizorze LG OLED55B13LA działa dobrze i materiał emitowany na ekranie telewizora nigdy się nie zacinał.

 

Telewizor ten wyposażony jest w pilot, który posiada dość ciekawe sterowanie, zupełnie jakbyśmy posługiwali się myszką sterowaną za jego pomocą. Matryca 55-calowa wyświetla obraz w jakości 4K UHD (3840 × 2160), co gwarantuje obraz naprawdę wysokiej jakości zarówno w filmach, serialach, na kanałach, jak i grach. Został także wyposażony w technologię HDR10, co zwłaszcza w grach czy filmach bardzo mocno poprawia jakość wyświetlanego obrazu. Telewizor ma także całą masę kolejnych dodatkowych funkcji, które wpływają na jeszcze większą poprawę wyświetlanego obrazy, między innymi takie jak: Perfect Colors, Perfect Black, 4K Cinema HDR i inne.

 

Telewizor LG OLED55B13LA opinie

 

Przeglądałem w Internecie na różnych portalach opinie na temat telewizora LG  OLED55B13LA i praktycznie wszystkie są pozytywne. Zresztą nie ma się tutaj czemu dziwić, gdyż to naprawdę bardzo dobrej jakości sprzęt, a przy tym za rozsądną cenę. Moja opinia także jest podobna. Gorąco polecam ten telewizor. Moim zdaniem (i jak się okazuje nie tylko moim), jest to jeden z najlepszych telewizorów na rynku w tym przedziale cenowym. Jeżeli chcesz mieć naprawdę dobry telewizor w rozsądnej cenie, kup Telewizor LG OLED55B13LA, a jestem przekonany, że będziesz zadowolony z tego zakupu.